KONST / Litografier / Grafiska blad 11916271
*
nr 1191 6271
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiska blad, 2 st, Bladets mått: 32x32,75 upplaga
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 juni 2018
kl 19:56:12
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiska blad karin dahlin litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3277 Grafiska blad
4 st, eftertryck. Signerade Dubois, Erotiska motiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:45
*
Karin Dahlin
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
nr 1191 6271
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiska blad, 2 st, Bladets mått: 32x32,75 upplaga
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 juni 2018 |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiska blad karin dahlin litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3277 Grafiska blad
4 st, eftertryck. Signerade Dubois, Erotiska motiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:45